MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

@

Are You There God? It's Me, @

12/01/2024

Carpark

1. Processional
2. Webcrawler
3. Are You There God? It's Me, @
4. Odor In The Court
5. Soul Hole

Elektroniczne nastroje z dodatkiem akustycznych ozdobników i eterycznego głosu wokalistki. Nowa płyta @ to pięć nostalgicznych utworów zawieszonych gdzieś między psychodelicznym popem, indie-rockiem a folkiem, ze smakowitym dodatkiem dźwiękowych eksperymentów.

Podoba Ci się album

Are You There God? It's Me, @?

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.