MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

April March

April March Meets Staplin

Velvetica Music

1. Ton rayon vert
2. Alfie Solomon's Hush
3. Les fleurs invisibles
4. Palomino Rich Man
5. Ombres
6. Parti avec le soleil
7. Lay Down Snow White
8. Villain's Whisper
9. Get Wild, Elevator Man
10. L' horizon
11. Natalie
12. Underneath the Wind
13. Guy B.
14. Lone Ranger

Najwyższej próby przebojowe piosenki o ciepłym brzmieniu i głosie, inspirowane najlepszymi wzorcami lat 60. Różnorodny zestaw styli i klimatów, który nie ma prawa się znudzić. To April śpiewała Chick Habit!

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.