MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Antoine Trauma

Run UFO Run

15/05/2023

The Church of Noisy Goat

1. Tympan Perforé
2. Viande Pourrie

Historia opowiedziana szumem. Saga o zagrożeniu, jakie sprowadziliśmy na przybyszy z kosmosu. Albo o czymś innym. Te strzępy melodii, rytmów i klimatów układają się w dowolną opowieść. Wystarczy uruchomić wyobraźnię.

Podoba Ci się album

Run UFO Run?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.