MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Angelo De Augustine

Another Universe

Asthmatic Kitty

1. Another Universe

"Toil And Trouble" to tytuł najnowszej płyty Angelo De Augustine. Album ukaże się 30 czerwca nakładem wytwórni Asthmatic Kitty, założonej przez Sufjana Stevensa.

“Ten album zrodził się z rozmyślań o szaleństwie współczesnego świata. Stworzyłem coś w rodzaju alternatywnego świata, do którego przeniosłem się, by patrząc z tamtej perspektywy spróbować zrozumieć rzeczywistość”.

Warto przy okazji przypomnieć, że w 2021 roku panowie De Augustine i Stevens nagrali wspólnie świetną płytę – “A Beginners Mind”.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.