MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Angel Olsen

Forever Means

Jagjaguwar

1. Nothing's Free
2. Forever Meaans
3. Time Bandits
4. Holding On

Cztery piosenki w uzupełnieniu ubiegłorocznego wydawnictwa "Big Time". Angel Olsen nie przestaje zachwycać.

“Forever Means” to cztery piosenki zarejestrowane podczas sesji do wspaniałej, ubiegłorocznej płyty “Big Time” i dalszy ciąg rozważań nad istotą przyjaźni, miłości i …wieczności.

„Byłam gdzieś w podróży”, mówi Olsen, „zatrzymałam się na kilka dni i wędrowałem po mieście, zastanawiając się, co tak naprawdę oznacza „na zawsze” i czy jest w ogóle osiągalne, skoro nieustannie się zmieniamy. Piosenki zarejestrowano w Fivestar Studios w LA, producentami są Jonathan Wilson i Angel Olsen.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.