MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Altin Gün

Aşk

Glitterbeat Records

1. Badi Sabah Olmadan
2. Su Sızıyor
3. Leylim Ley
4. Dere Geliyor
5. Çıt Çıt Çedene
6. Rakıya Su Katamam
7. Canım Oy
8. Kalk Gidelim
9. Güzelliğin On Para Etmez
10. Doktor Civanım

Folk-rockowe interpretacje tradycyjnych pieśni tureckich, zaprawione gęstą nutą psychodelii z lat 70., zagrane na żywo i nagrane na taśmę. Ta płyta to piękne, ciepłe brzmienie i czysta energia.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.